SUİŞKAD YÖNETİMİ’NE “BAŞARILI İŞ KADINI” ÖDÜLÜ

Türk İş Kadınları Dergisi’nin düzenlediği ödül törenin de iş dünyasının başarılı kadınları bir araya geldi. Sultanbeyli İş Kadınları Derneği (SUİŞKAD) Başkanı Hasret Alcellat ve Yönetim Kurulu Üyesi Nuriye Hagi Atak Türk İş Kadınları’nın düzenlediği törende “başarılı iş kadını” ödülüne layık görüldü. Türk İş Kadınları Rehberi’ne verdiği desteklerden dolayı plaketle onurlandırılan ve girişimciliği ile ön plana çıkan Başkan Alcellat, “1998 yılında çırak olarak başladığım mesleğim olan “Gelinlik Dikim ve Kuaförlük’te” başarılı olmanın gururunu ve onurunu yaşıyorum”dedi..

09.04.2021
20
SUİŞKAD YÖNETİMİ’NE “BAŞARILI İŞ KADINI” ÖDÜLÜ
REKLAM ALANI

Sultanbeyli’den 4 iş kadının ödül aldığı törene Sultanbeyli İş Kadınları Derneği damgasını vurdu. Çırağan Sarayı’nda pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen törende SUİŞKAD Başkanı Hasret Alcellat ve SUİŞKAD Yönetiminde yer alan Nuriye Hagi Atak’ta  Türk İş Kadınları Dergisi tarafından başarılı iş kadını ödülüne layık görülerek, kendilerine plaket takdim edildi.

“SUİŞKAD İLE  KADINLARIN İŞ DÜNYASINDAKİ GÜCÜNÜ ÖN PLANDA TUTMAK İSTEDİK”

Tören sonrası Türk İş Kadınları Rehberi’ne verdiği desteklerden dolayı plaketle onurlandırılan ve girişimciliği ile ön plana çıkan Başkan Alcellat,1998 yılında çırak olarak başladığı  mesleği olan “Gelinlik Dikim ve Kuaförlük’te” başarılı olmanın gururunu ve onurunu yaşadığını ifade ederek, “Gelinlik sektöründe 45 zanaatkâr ve 5 şube ile devam ettiğim iş sektörümde Sultanbeyli İş Kadınları Derneği’ni kurarak, kadınların iş dünyasında ki gücünü ön planda tutmak istedik. Gerek bu süreçte gerekse mesleğimde desteklerini esirgemeden yanımda olan dernek yönetimim, üyelerim ve mesleki hayatımda ki çalışanlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” açıklamasında bulundu.

ARA REKLAM ALANI

“ÜLKEMİZDE EN BAŞARILI 100 İŞ KADINI ARASINDA YER ALMANIN ONURUNU YAŞIYORUM”

Tören sonrası bir diğer açıklamada Epilady Kişisel Bakım Salonu Sahibi Nuriye Hagi Atak’tan geldi, Atak, “Yaşamın her alanında hizmet ve eserleriyle önemli katkılarda bulunmuş ve ilham veren kadınlarımız ile toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için iş dünyasında gösterdiğimiz emek ve çabamızla ön planda olmak gurur verici. Bu yönde iş dünyasına adım atan her kadınımızı da desteklemekten ödün vermeyecek olup, böyle anlamlı bir organizasyonda yer alarak ülkemizin en başarılı 100 iş kadını arasında yer almanın onurunu yaşıyorum. Beni bu ödüle layık gören Türk İş Kadınları Dergisi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
binnur
Hazırlanıyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.