SUBESO ve SUİŞKAD’dan kadınlara karanfil dağıtımı

Sultanbeyli Birleşik Esnaf Sanatkar Odası (SUBESO) ve Sultanbeyli İş Kadınları Derneği (SUİŞKAD) ,8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Sultanbeyli Kent Meydanı’nda kadınlara karanfil dağıtımı gerçekleştirdi. Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Başkanvekili Binnur Güvener de programa katılım sağladı.

08.03.2021
25
SUBESO ve SUİŞKAD’dan kadınlara karanfil dağıtımı
MOBİL REKLAM ALANI

SUİŞKAD Başkanı Hasret Alcellat ve Yönetimi, Sultanbeyli Birleşik Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Başkanı Ömer Erdoğan ve Genel Sekreteri Sultan Nazlı Çilek, UİGAD Genel Başkanvekili Binnur Güvener ve Yönetimi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Sultanbeyli Kent Meydanı’nda kadınlara karanfil dağıttı. SUİŞKAD Başkanı Hasret Alcellat, “Toplumun mimarı kadınlar için her alanda eşitlik dilediklerini belirterek, kadına şiddet konusunda daha fazla farkındalık gerektiğini vurguladı.

 SUBESO Genel Sekreteri Sultan Nazlı Çilek kadına şiddet konusunda yeterli tedbirlerin alınması gerektiğini ifade ederek, SUBESO olarak kadınlar için ellerinden geleni yaptıklarını, kadınların ekonomik ve sosyal alanlarda daima ön planda olmaları gerektiğini dile getirdi.

UİGAD Genel Başkanvekili Binnur Güvener, “Kadınlarımızın başarılı olması, kalkınması ve toplumda önemli işlere imza atması gerektiğine inanıyorum. Başarılı, ayakları yere basan kadınlar sağlam nesiller yetiştirir. Bu bağlamda tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

MOBİL ARA REKLAM ALANI
MOBİL REKLAM ALANI
ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
binnur
Hazırlanıyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.