Merve Boluğur’dan sürpriz proje

Son dönemde açıklamaları ve paylaşımlarıyla sık sık konuşulan oyuncu Merve Boluğur, YouTube kanalı açmasının ardından yeni sürprizini açıkladı.

08.01.2021
39
Merve Boluğur’dan sürpriz proje
REKLAM ALANI

Üç yıldır ekranlarda olmamasına rağmen sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine gelmeye devam eden Merve Boluğur, şarkıcılığa adım atacağını duyurdu.

“SÜRPRİZ PROJE” 

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan 33 yaşındaki oyuncu, “Sürprizimi açıklıyorum; yeni şarkım yolda” mesajını yayınladı.

ARA REKLAM ALANI

Geçtiğimiz aylarda sanat direktörü Burak Dayı ile yollarını ayıran Merve Boluğur, sosyal medyada hayranlarından gelen soruları yanıtlamıştı.

Ünlü oyuncu, “Bir erkekte en nefret ettiğin şey ne?” sorusu üzerine, “Nefret kelimesini kullanmıyorum. Ailesinden ayrışmamış olması, mesleği ve parası üzerinden bir üslupla tavlamaya çalışmasından hoşlanmıyorum” demişti.

“AYRIMCI DEĞİLİM” 

Boluğur, dini inancını ve boynundaki haç şeklindeki kolyeyi soran takipçisine, “Haçı sembolik olarak seviyorum. O da Allah’ın bir dini ayrıca. Ayrımcı değilim. Müslümanım” karşılığını vermişti.

Bir erkekte en çok sınır ihlallerine ve ergen davranışlara sinirlendiğini belirten Boluğur, “Sınırların var mı?” sorusuna, “Evet. Ne istediğimi iyi bilirim. Standartlarım var. Kararlarımda netim” yanıtını vermişti.

“Dünyaya bir daha gelsen ‘Asla yapmam’ dediğin bir şey var mı? Varsa ne?” sorusu yöneltilen oyuncu, “Asla kelimesini kullanmamaya dikkat ederim. Muhakkak başıma gelir. Sınanacağıma inanırım” şeklinde konuşmuştu.

“ALDATTIM DA ALDATILDIM DA” 

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye röportaj veren Boluğur, “Aldattın veya aldatıldın mı?” sorusuna dikkat çeken bir cevap vermişti.

REKLAM ALANI
ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
binnur
Hazırlanıyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.