Merve Boluğur sosyal medyada alay konusu oldu

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, YouTube kanalı açmaya karar vermişti. Kanalında yayınladığı ilk fragmanın ardından ilk videosunu da takipçileri ile paylaşan Boluğur, YouTube kanalında kadın erkek ilişkileri üzerine tavsiyelerde bulundu. Özel hayatında bir türlü yüzü gülmeyen oyuncuya takipçileri “Terzi kendi söküğünü dikemez derler Merve” dedi.

24.12.2020
38
Merve Boluğur sosyal medyada alay konusu oldu
REKLAM ALANI

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, takipçilerine bir sürpriz yaptı ve Youtube kanalı açtı. Boluğur, kanalında yayınladığı ilk teaser’ın ardından ilk videosunu da takipçileri ile paylaştı.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI
‘Merve ile Birlikte Olmak’ adlı bir video çekerek bir erkekten neleri beklediğini, ilişki de kadınların neler yapması gerektiğini ve karşı cinste aradığı özellikler gibi konuları ele alan Boluğur, hayranlarından binlerce beğeni ve yorum aldı.

AŞK ÜZERİNE TAVSİYELERDE BULUNDU
Özel hayatında yüzü bir türlü gülmeyen Merve Boluğur, YouTube kanalında kadın-erkek ilişkileri üzerine tavsiyelerde bulundu.

ARA REKLAM ALANI

GÜNDEM OLDU
Merve Boluğur’un videodaki tavırları da yine sosyal medyada gündem oldu.

AŞK HAYATINDA HÜSRANA UĞRAMIŞTI
Kendisini uzun zamandır takip eden hayranı Burak Dayı ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu, bu ilişkisinde de hüsrana uğramıştı.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
binnur
Hazırlanıyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.