İstanbul MHP 5. Olağan Kongresi düzenlendi

Pandemi sürecinde gerçekleşen kongreye yönelik koronavirüs önlemleri kapsamında üyeler ve konuklar için hazırlıklar tamamlanmasının ardından bugün kongre süreci tamamlandı.

15.08.2020
40
İstanbul MHP 5. Olağan Kongresi düzenlendi
REKLAM ALANI

Tamamlanan kongre sürecinde Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajı okundu. Bahçeli mesajında pandemi sürecinde gerçekleşen kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyip birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MYK üyesi Mustafa Ertekin ve Davut Haskırış, MHP İl Başkanı Birol Gürle birlikte Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’de katılım sağladı.

MHP SANCAKTEPE’DE ARZU KARAALİOĞLU YENİDEN BAŞKAN

ARA REKLAM ALANI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu tekrar seçimi kazanarak güven tazeledi.

Kongre sürecinde MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu delegelerin oyları ile güven tazeleyerek, tekrar başkanlık koltuğuna oturdu.
Kongreye katılan delegelerin oylarıyla yeni döneme başlayan Başkan Karaalioğlu, teşekkür konuşması yaptı.

BAŞKAN ÇINAR YOLA DEVAM EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar başkanlık koltuğunu devretmedi.

MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar, delegelerin oyları ile güven tazeleyerek, tekrar başkanlık koltuğuna oturdu.

Kongreye katılan delegelerin oylarıyla üçüncü döneme başlayan Abdullah Çınar, teşekkür konuşmasında, “Hedefimiz Türkiye’nin birliği, beraberliği ve bekasını güçlü kılmaktır. Bunu başaracak tek güç Cumhur İttifakıdır.” söyleminde bulundu.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
binnur
Hazırlanıyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.