Adana’da babasının rehin tutup damdan atmakla tehdit ettiği 4 yaşındaki çocuk kurtarıldı

Adana’da babasının rehin tutup damdan atmakla tehdit ettiği 4 yaşındaki çocuk kurtarıldı
MOBİL REKLAM ALANI

Adana’da psikolojik sorunlar yaşadığı öğrenilen Mustafa Analık, 4 yaşındaki kızı Ela’yı rehin tutup damdan sarkıtıp atmakla tehdit etti. Korku dolu anlar yaşayan küçük kız babasına sarılıp “Baba beni ne olur atma, evimize gidelim” diyerek gözyaşı döktü. Ailesine ve mahalleye korku dolu anlar yaşatan Mustafa Analık’ı dama çıkan kayınpederi ve polisler etkisiz hale getirdi.

Adana Merkez Seyhan İlçesi Tellidere Mahallesi’nde yaşanan olayda psikolojik sorunlar yaşadığı belirtilen Mustafa Analık, tek katlı müstakil evde eşi Eda ve kızı Ela’yı rehin aldı. Kadın, eşinin dalgınlığından yararlanarak sokağa çıkıp çevredekilerden yardım istedi. Olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekipler, dama çıkarak kızını aşağıya atmakla tehdit eden Mustafa Analak’ı ikna etmeye çalıştı.

Ancak polislerin tüm uyarılarına rağmen Analık ikna edilemedi. Kızını damdan aşağıya sarkıtıp atmakla tehdit etmeyi sürdüren Mustafa Analık’ı ailesi ve yakınları da ikna etmeyi başaramadı. Babasına sarılan küçük kız “Ne olur evimize gidelim, beni atma baba” diyerek gözyaşı döktü. Bir süre sonra eşi Eda ve kayınpederi Mehmet Yavuz, Mustafa Analık ile konuşmak için dama çıktı.

Kayınpeder damadının dalgınlığından yararlanıp torununu tutmaya çalıştığı sırada damın çevresinde bulunan polisler müdahale etti. Analık biber gazı sıkılarak etkisiz hale getirilirken, küçük kız annesine teslim edildi. Mustafa Analık önce hastaneyle daha sonra ifade vermek üzere polis merkezine götürüldü.

MOBİL ARA REKLAM ALANI
MOBİL REKLAM ALANI
ETİKETLER: , , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
binnur
Hazırlanıyor
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.